matiskIN TM 3.0 - nápoj s kys.hyaluronovou 1+1 balení ZDARMA!

Akce 1+1 balení zdarma platí od 24.7. do 23.8.

Nový doplněk ošetření s kyselinou hyaluronovou ve formě nápoje, který podtrhne vaši krásu

 

O naši přirozenou krásu se musíme starat nejen zevně – výběrem vhodné kosmetiky, ale i zevnitř – správnou životosprávou.

Přestože ne všechna známá pravidla zdravé životosprávy pokaždé dodržíme, můžeme kráse pomoci. Renomovaná francouzská značka MATIS Paris právě představuje novinku v podobě potravinového doplňku připraveného přímo „na míru“ naší pleti.

Při svém výzkumu doplňků stravy se špičkové kapacity z laboratoří MATIS Paris zaměřily především na účinky kyseliny hyaluronové v kombinaci se šťávami z granátového jablka, malin, borůvek s extraktem z agáve a s růžovou vodou.

matiskINTM 3.0 je novou doplňkovou formou k ošetřením v podobě nápoje, který posiluje účinnost kosmetických přípravků a dokonale odpovídá všem potřebám pleti i celého organismu. Podporuje celkový anti-ageing proces a zlepšuje jak účinky salonního, tak i domácího ošetření. Mimoto svou lahodnou chutí násobí požitek z ošetření a nechává rozehrát i chuťový smysl, který jinak zůstává při kosmetické péči na rozdíl od ostatních smyslů opomíjen.

matiskINTM 3.0 bude nově představovat malý rituál na konci každého ošetření v kosmetických salónech pracujících s MATIS Paris a navíc jej lze zakoupit pro domácí péči. Pro skutečně dokonalý výsledek je třeba užívat matiskINTM 3.0 jako kúru, tj. ideálně 2krát do roka po dobu 28 dnů.  

Tajemství krásy v ampulce:

Každá ampule matiskINTM 3.0 obsahuje 60 mg kyseliny hyaluronové.

Dále v ní najdeme:

šťávu z granátového jablka bohatou na vitamín C (důležitý zdroj antioxidantů)

výtažek z agáve přezdívané „med Aztéků“

šťávu z malin obsahujících bohaté zastoupení minerálů a vitamínu C

šťávu z borůvek bohatou na přírodní antioxidanty

Kyselina hyaluronová je součástí lidské pokožky, ale s postupujícím věkem se její obsah výrazně snižuje. Pokožka se díky tomu může vysušovat a vypadá unaveně, navíc se na ní objevují linky a vrásky.  

Pomocí matiskINTM 3.0 dochází k urychlení regenerace pleti, hydrataci celého organismu a ke zpomalení procesu předčasného stárnutí. Zatímco klasické kosmetické přípravky zajišťují vnější účinek s pomalejším nástupem, ampule matiskINTM 3.0 nabízí rychlý vnitřní efekt zlepšující mikrocirkulaci, což pozitivně ovlivňuje i následné vstřebávání účinných látek z kosmetických produktů.

Výsledky působení matiskINTM 3.0 jsou viditelné jak na obličeji, tak na celém těle. Pomáhá zklidnit suchou pokožku a má i pozitivní vliv na celkový stav  pleti.

Aplikace:

Do sklenice nalijte 40 ml vody a poté přidejte obsah jedné ampulky. Určeno k okamžité konzumaci. Užívejte jednu ampulku denně po dobu 28 dnů.

 

Obsah:

1 balení 14 ampulek ( 28 denní kúře odpovídají dvě balení)

Cena: 1599,-