EXFOLIANT SYSTEM pro vyhlazení pleti

EXFOLIANT SYSTEM pro vyhlazení pleti

Nové ošetření v salonu - speciální metoda na ošetření pleti s ovocnými kyselinami. Intenzivní péče která pomáhá odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, pigmentace, skvrny, jemné vrásky, prozáří unavenou a bledou pleť. Výsledek je rychle viditelný, pleť vypadá mladší, má stejnoměrný svěží povrch.
                         
SPEKTRUM POUŽITÍ?
- EXFOLIACE -  (peeling) odstraní odumřelé kožní buňky, pleť ztratí šedý nádech a je znatelně jemnější a svěžejší, je připravena na další péči.
- REGULACE -  kyselé prostředí z ovocných kyselin zabraňuje ucpání mazových žláz, zjemňuje velikost pórů. Kůže je opět jasná a čistá.
- REGENERACE -  peeling gel proniká d o hlubších vrstevpokožky, tam uplatňuje svůj stimulační účinek a účinkuje na tvorbu kolagenu elastinu. Pokožka viditelně omládne a vyhladí povrch.
- HYDRATACE -  zajistí se lepší schopnost vázat vodu v kůži, to vede ke zvýšení obsahu vlhkosti a zjemnění vrásek, kůže se zdá živější a hladší.
- ROZJASNĚNÍ  - pigmentové skvrny znatelně projasní.

KDY SE EXFOLIANT SYSTÉM APLIKUJE?
- pleť suchá
- pleť nečistá
- na zrychlení regenerace
- pleť hyper pigmentovaná

ÚSPĚŠNÉ POUŽITÍ U:
- rozsáhlé povrchové jizvy ( např. po akné )
- při zarůstání chloupků
- ke zlepšení průniku aktivních látek

CENA A ZPŮSOB OŠETŘENÍ:
- ošetření se provádí jednou týdně po dobu jednoho měsíce,  celkem tedy čtyři ošetření. S každým dalším týdnem se zvyšuje koncentrace. Začíná se 20%, 30%, 40% a končí 60%.
- cena za jedno ošetření činí  300,- Kč.