Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů, zesvětluje nežádoucí pigmentace. 

Jak probíhá chemický peeling?

Samotné ošetření trvá několik minut. Chemický peeling se provádí směsí různých látek, a to nejčastěji hydroxy-kyselin.

  1. Při ošetření je  na pokožku rovnoměrně aplikována velmi jemná kyselina glykolová. Jedná se o přírodní látku získanou z cukrové třtiny.
  2. Podle zvolené koncentrace (30%, 35%) a délky působení se jedná o povrchový peeling.
  3. Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna.
  4. Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je ihned dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu.

Chemický peeling se obvykle provádí v několika sezeních v závislosti na typu pokožky.  Ch.peeling může provádět pouze odborně proškolená kosmetička nebo lékař. Ověřte si, zda je Váš odborník v péči o pleť držitelem certifikátu pro AHA peeling. Certifikát u nás v salonu k nahlédnutí :)

Jak se na peelingové ošetření AHA a BHA připravit

Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu. 10 - 14 dnů před první kúrou budete používat G10 Zjemňující emulzi, která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

Peeling je zakázáno používat:

u těhotných žen, při kojení, při častých infekcích herpes simplex virus (opary), při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.

Ošetření zahrnuje: povrch.čištění, tonizaci, ochranný krém, aplikaci kyseliny, neutralizér, zklidňující krém.

Cena za 1 ošetření 890,-

P